Nieuw materiaal voor koeltransport en geconditioneerd vervoer
Als het koeltransport betreft is het wellicht niet bij iedereen bekend maar Roona beschikt ook over speciale bestelauto’s voor koelvervoer.
Deze worden onder andere ingezet bij het vervoer van vlees, groente, zuivel, maaltijden en salades, maar ook medicijnen, medische instrumenten en bloemen. Op de locatie Emmen is de bestaande koelauto na jaren van trouwe dienst vervangen door een nieuwe Fiat Doblo. De auto is geïsoleerd en de koelmotor is ingebouwd door Carosseriefabriek Harderwijk, specialist op dit gebied.
De auto kan de producten continu op een temperatuur houden van minimaal 2 en maximaal 6 graden Celcius. De temperatuur kan in de cabine afgelezen worden.
Ook in Groningen beschikken wij over een kleine bestelauto met koeling.
Beide voertuigen zijn bij uitstek geschikt voor geconditioneerd vervoer en als koeltransport koerier.